Sıkça Sorulan Sorular

 

Canavar Arabalar etkinliklerinde neler olur?

Canavar Arabalar hünerlerini ve nefes kesen gösterilerini büyük bir show eşliğinde sergilerler. Türkiye'de  gerçekleşecek olan etkinlikler, show içerikli serbest gösteri formatında olacaktır.

Canavar Arabalar gösterileri kaç saat sürer?

 Pit Party 1 saat olarak planlanmıştır.  Gösteriler ise yaklaşık 2 saat sürmektedir. 

Çocuklar da bilet almalı mı?

Bilet bilgilerine canavararabalar.com sitemizden ulaşabilirsiniz. 0-3 yaş arasındaki çocuklar ücrete tabi tutulmayacaktır.

Pit parti biletine nasıl sahip olabilirim?

Pit parti (saha içi parti) biletine gösterinin yapılacağı alandaki gişelerden alabilirsiniz.

Araçların sesleri rahatsız edici boyutta mı?

Canavar Arabalar gösterilerinde çocuklar ve yetişkinler için ses seviyeleri biraz fazla olabilir! Kulakları hassas olanların korumaya ihtiyaçları olabilir. Bu sebeple kulak tıkacı veya kulaklık isteyenler için Canavar Arabalar stantlarından temin edebilir veya kendileri yanında getirebilir.

Eğer hava yağışlı olursa, gösteri iptal edilir mi?

Kapalı spor salonunda gerçekleşecek olan gösterilerimiz için yağmur yağsa da sorun teşkil etmeyecektir. Açık hava gösterilerimizde ise yağmur Canavar Arabalara bir zarar veremez hatta çamur Canavar Arabaların en sevdiği ortamdır. Bu sebeple yağmur yüzünden Showlarımız ertelenmez.

Pilotlarından nasıl imza alabilirim?

Pit parti (saha içi parti) esnasında pilotlardan imza alabilir ve görevlilere fotoğraflarınızı çektirebilirsiniz.

Canavar arabaları kullanma imkanımız var mıdır?

Canavar Arabalar’ın son derece yüksek kullanım  maliyetleri ve yanı sıra güvenlik sebebiyle de kullandırılması mümkün değildir.

Fotoğraf ve video kayıt cihazlarına izin verilir mi?

Canavar Arabalar gösterileri esnasında fotoğraf veya video çekimi yapmaya izin verilmez. Seyircilerin kendi telefonları haricindeki fotoğraf veya video çekimlerine izin verilmeyecektir. Sadece Canavar Arabalar tarafından görevlendirilen kişiler ile akredite olan medya mensupları video kayıt ve fotoğraf çekimini yapabilirler.

Canavar Arabalar'ın maliyeti ne kadardır?

Canavar arabalara fiyat biçmek çok zordur, çünkü çok değişik faktörler fiyatların değişmesine neden olmaktadır. Bu araçlar tamamıyla el yapımı olup bir aracın yapımı tahmini 6 ay civarında sürmektedir ve maliyeti  tahmini 300,000 $ civarındadır.

Canavar Arabalar 'ın motor gücü nedir?

Canavar Arabalar yaklaşık 1500 HP gücünde motorlara sahiptir. Uygun alanlarda 120-150 km/s sürate erişebilir.

Canavar Arabaların trafiğe çıkabilir mi?

Hayır, Canavar Arabalar’ın trafiğe çıkması trafik kurallarınca mümkün değildir. Dev tekerlekleri ve iri gövdeleriyle çok geniş oldukları için, sadece polis eskortuyla ve özel izinle bu araçlar caddede gezebilirler.

Canavar Arabalar ne kadar uzağa ve yükseğe zıplayabilirler?

Canavar Arabalar’ın çeşitli rekor denemeleri vardır. Yaklaşık 202 feet (60 m) uzağa zıplama gerçekleşmiştir. Normal şartlarda ortalama 110-115 feet (14 araç genişliğinde) atlayabilir, 20-25 feet (8–10 metre) havaya zıplayabilirler.

Canavar Arabalar’ın ürünlerini, oyuncaklarını nerden alabiliriz?

Canavar Arabalar’ın ürün ve oyuncaklarını, internet sitemizden veya gösteri alanındaki stantlarından sağlayabilirsiniz.

Canavar Arabalar bir şehirden diğer bir şehre nasıl gitmektedir?

Canavar Arabalar büyük lastikleri çıkartılıp, özel yapım 13 m’lik tırlarda taşınmaktadır. 180 cm. çapındaki lastikleri ise tırların ön tarafında muhafaza edilmektedir.

Canavar Arabalar Resmi Web Sitesi