Anasayfa

 

Merhaba Sayın İzleyicimiz,

 

Ocak ayında yapacağımız İstanbul, Ankara ve İzmir Gösterilerimiz için Mobilet ve Funbilet adındaki biletleme firmaları ile anlaşmıştık. Biz satılan biletlerin bedellerini gösterileri yaptıktan sonra alabiliyoruz. Bu tüm biletleme şirketlerinin çalışma prensipleridir. Fakat son gösterilerimizi hava ve yer koşulları sebebi ile ertelemek zorunda kaldık, daha sonra da Nisan ayında yapabilmek amacı ile duyuruda bulunduk. Satılan biletlerin iadelerinin bedellerini Mobilet tamamen, Funbilet ise kısmen gerçekleştirdi. Fakat Funbilet bazı izleyicilerimizin iadelerini yaparken mağdur etti ve çok fazla eleştiri ve de şikayet aldık. Bu sebeple yeni dönemde üzülerek Funbilet ile çalışmama kararı aldık.

Biz bu kararı alırken tabii ki izleyicilerimizin erteleme dolayısı ile üzülmemeleri için de biletlerini iade etmek istemeyen izleyicilerimizin bilet kategorilerini yükselterek ve Pit Party girişlerini ücretsiz yaparak telafi etmek istedik. Yeni gösterilerimizi de bizden çok yüksek meblağlar isteyen kapalı spor stadyumlarında yapmayacağımızı ve açık stadyumlarda yapabilmek içinde her üç şehirde araştırma yapmaya başladığımızı bildirdik. Fakat bize NİSAN ayı için söz veren açık stadyumlar tarafından ne yazık ki futbol karşılaşmalarının bitmesini beklememiz gerektiği söylendi. Fakat Nisan ve Mayıs  ayı için Hala araştırmalarımız devam ediyor.  

Şu an için ne yazık ki siz sayın seyircilerimize kesin gösteri tarihi veremiyoruz fakat en kötü ihtimal ile futbol sezonu bittiği hafta gösterilerimizi gerçekleştireceğiz.

Sizlerden tarih konusunda özür dileriz, seçimler ve sezon sebebi ile ertelemeler yapmak zorunda kaldık. Fakat yapacağımız muhteşem gösterilerle kendimizi size affettireceğiz.

 

Biletlerini iade etmeyen izleyicilerimizin biletlerini geçerli sayacağız ve yeni gösteri tarihleri belli olduğunda kendilerine vermiş olduğumuz sözü tutarak bir üst kategori biletlerini ücretsiz göndereceğiz.

 

Saygılarımızla,

Canavar Arabalar

Yaklaşık 1500 beygir gücünde motora sahip Canavar Arabalar'ın katılacağı showlarda, Avrupalı profesyonel monster truck pilotları haricinde, ROKET ADAM ilk defa Türkiye'ye gelecek ve Canavar Arabalar gösterisinde siz izleyicilerimize nefes kesen showlar düzenleyecektir, ayrıca dünya Guiness rekoru sahipleri FMX motorsiklet akrobasi gösterileriyle, yine dünya şampiyonları BMX bisiklet akrobasi showları ile gösterileri renklendirecek, film stuntman leri (dublörleri) arabalarla iki teker üzerinde giderek nefes kesecek showlar yapacaklardır.

Extreme, olağanüstü gösterilere ateşlerin içinde dublörlerin yapacağı gösteriler ve arabaların çarpışmaları, seyircilere hayatlarının en heyecanlı dakikalarını yaşatarak unutulmaz anılarını bırakacaklardır.

Ayrıca seyirciler Pit Party de sahneye inerek dev tekerlekli Canavar Arabaların ve diğer araçların ve pilotlarının yanlarında fotoğraf çekilme ve pilotlarla tanışma imkanını bulacaklar hatta bazı seyirciler show araçlarına vede Canavar Arabalara binebileceklerdir.

CANAVAR ARABALAR,  Amerika ve İngiltere de showlar  yapan ve de  MONSTER HOT WHEELS adıyla dünya devi olan gösterilerin Türk’çeye çevrilmiş ismidir.  Amerika kıtası haricindeki distribütörlük, marka, telif  ve isim hakları tamamıyla Şirketimize  aittir.